3.kolo České Budějovice- Modřice

04.05.2014 10:50

Utkání s velmi mladým týmem Českých Budějovic jsme sehráli v hale ve Starých Hodějovicích. Chyběl nám Karel Putna.

V utkání jsme měli velkou herní převahu. V zápase prvních dvojic jsme s domácími hráli vyrovnaně pouze při prvních míčích zápasu. Jinak jsme duel kontrolovali - 0:1. V zápase druhých dvojic byla hra, zřejmě domácí elitní formace, na jejich věk velmi kvalitní, ovšem o pět let starší Bertko s Nyklem si žádný problém nepřipustili - 0:2.

V prvním setu úvodního duelu trojic s námi domácí drželi krok do poloviny, pak odpadli. Ve druhém jsme měli náskok, který jsme ztratili a nakonec jsme zvítězili posledním možným míčem - 0:3. V zápase druhých trojic jsme byli opět od začátku ve vedení a domácí v obou setech jen kosmeticky upravovali nepříznivé skóre - 0:4. V prvním setu vložených dvojic vedla jednou jedinkrát domácí sestava nad tou naší 5:1. Pozměnili jsme taktiku a otočili nepříznivý průběh na 6:10. Ve druhém setu jsme vedli už 7:4, ale pak jsme svými chybami nabídli domácím vedení 9:8. Poslední dva míče však opět patřili nám - 0:5. V singlu dostal příležitost nejmladší člen týmu Hanus a zahrál velmi dobře. Po vyrovnaném úvodu nedovolil od stavu 6:6 domácímu (jinak velmi talentovanému) Žikešovi ani jeden bod. Druhý set už byl jednoznačnou záležitostí našeho benjamínka a utkání tak po necelých dvou hodinách, skončilo naším jasným vítězstvím.

Výsledky jednotlivých zápasů:

Musil L., Koudelka Z. (Koudelka V.) - Gulda, Halva   0:2 (5:10, 6:10)

Žikeš, Višváder - Bertko, Nykl   0:2 (7:10, 4:10)

Žikeš, Višváder, Potůček (Bělík) - Gulda, Halva, Nykl (Hanus)   0:2 (5:10, 9:10)

Musil, Koudelka Z., Koudelka V. - Bertko, Burian, Štěpánek   0:2 (6:10, 5:10)

Bělík, Zrna -  Burian, Hanus   0:2 (6:10, 9:10)

Žikeš - Hanus   0:2 (6:10, 2:10)

Sety v utkání: 0:12

Rozhodčí: Vondrášek, Hrdlička

Diváci: cca 20

Délka utkání: 1 hodina 50 minut