5. kolo Karlovy Vary- Modřice

04.05.2014 10:53

K utkání v lázeňském městě jsme odcestovali s minimálním počtem šesti hráčů, bez Filipa Halvy a Radka Nykla. Sestava tak byla hodně improvizovaná, nicméně hned od začátku jsme začali plnit roli favorita.

V zápase prvních dvojic jsme hned od začátku vedli a v pohodě jsme první set získali. Ve druhém začal lépe soupeř, my jsme se však včas dotáhli a závěr už jsme měli opět pod kontrolou - 0:1. Ve druhém zápase dvojic jsme v obou setech prakticky po celou dobu vedli a bylo jen otázkou o kolik míčů vyhrajeme - 0:2. V úvodním duelu trojic jsme snadno získali první set a ve druhém se domácí přiblížili nejblíž k zisku setu. Za stavu 9:8 měli dva setboly, ovšem i tenhle nepříznivý stav jsme dokázali zvrátit - 0:3. Ve druhém souboji trojic byla v prvním setu jasná naše převaha, ve druhém domácí přece jen získali o nějaký ten bodík navíc, opět jsme však v tréninkovém tempu došli až do závěru - 0:4. V duelu vložených dvojic jsme domácím povolili pouze šest bodů, v singlu pak Bertko Malému míčů sedm a utkání za hodinu a čtyřicet pět minut skončilo.