7.kolo Modřice-Kotlářka Praha

09.05.2014 12:49

V 7. kole BDL jsme přivítali SK Metrostav Kotlářka. My jsme byli kompletní i s Filipem, který skončil zkoušku na vysokou školu o 30 min. dříve, aby stihl zápas... soupeř přijel v 6 lidech.

V prvním dvojici nastoupil Michal s Radkem a bez větších problémů vyhráli první set. Ve druhém setu se s námi soupeř držel do stavu 5:5, ale koncovka už byla v naší režii - 1:0. Zápas druhých dvojic byl vyrovnaný hlavně ve druhém setu, kdy Tomáš s Filipem prohrávali 7:8 a 8:9, ale stejně jako první set ještě vyhráli - 2:0. O třetím zápasovém bodu bylo celkem rychle rozhodnuto, kdy pestrým útokem jsme soupeři moc šancí nedávali. Ve druhém setu vystřídal Karel Kubu, ale na vývoj zápasu to nemělo vliv - 3:0. Ve druhé trojici se Radek předháněl s Filipem v chybách na útoku a soupeř v klidu vyhrál první set. Od druhého setu jsme přestali kazit. A když jsme začali hrát pestřeji v podobě krátkých míčů a pat, bylo z toho vítězství i ve třetím setu - 4:0. Ve třetí dvojici Honza s Davidem podali soustředěný výkon. Když vyhráli první set, vystřídal Honzu Kuba, ale na výsledek to nemělo vliv - 5:0. Do singlu nastoupil Honza a je jen škoda, že na začátku obou setů nechal soupeři obrovský náskok. Ve druhém už prohrával 7:1, když se mu podařilo srovnat na 7:7. Za tohoto stavu zkazil servis a hostující hráč si už vedení pohlídal - 5:1. Vyrovnaný zápas přinesla první odvetná trojice, kdy se rozhodovalo až v koncovkách obou setů, kde jsme měli pevnější nervy - 6:1.

Výsledky jednotlivých zápasů:

Bertko, Nykl - Sadílek, Knapp   2:0 (10:4, 10:7)

Gulda, Halva - Symerský, Líbal   2:0 (10:6, 10:9)

Bertko, Burian, Štěpánek (Putna) - Marmanec, Sadílek, Jiránek.   2:0 (10:2, 10:6)

Gulda, Halva, Nykl - Symerský, Líbal, Knapp   2:1 (7:10, 10:4, 10:7)

Burian, Hanus (Štěpánek)  -  Marmanec, Jiránek   2:0 (10:4, 10:5)

Hanus - Jiránek   0:2 (3:10, 7:10)

Bertko, Burian, Štěpánek -  Symerský, Líbal, Knapp   2:0 ( 10:9, 10:8)

Sety v utkání: 12:3

Rozhodčí: Bodó, Arkanidu

Diváci: cca 10

Délka utkání: 2 hodiny 15 minut